Nieuw aanbod
Aquanaut Unico 1000 FA
2007 | 10,55 meter | € 97.000,-
Kok Kruiser 1150
Deze robuuste kokkruiser is gebouwd met een knikspantromp, brede gangboorden en een hoog boeisel (rondom de boot) met daarop een RVS reling. Hierdoor kun je veilig en comfortabel rondom het hele schip lopen, zelfs om het verhoogde achterdek heen. Het ontwerp straalt degelijkheid uit en biedt veel praktische ruimte aan boord.
In het voorschip bevindt zich een ruime gastencabine met een comfortabel V‑bed. De kombuis is volledig ingericht en voorzien van een werkblad, een 3‑pits gasfornuis, een gootsteen en een koelkast met vriesvak. Tegenover de kombuis ligt een royale dinette.
De salon is sfeervol en overzichtelijk ingedeeld, met een binnenstuurstand. De kastenwand zorgt voor veel opbergruimte en de L‑vormige zitbank maakt de salon tot een comfortabele plek om te verblijven.
In het achterschip bevindt zich een nette badkamer met toilet, wastafel en douche. Aangrenzend ligt de ruime eigenaarshut, uitgerust met een halfvrijstaand tweepersoonsbed. De hut biedt opvallend veel sta- en loopruimte en beschikt over grote kasten, waardoor je moeiteloos langere tijd aan boord kunt verblijven.
Technisch is deze kokkruiser eveneens in nette staat. De boegschroef is afgelopen najaar vernieuwd, het onderwaterschip is voorzien van nieuwe antifouling en de betrouwbare DAF 615‑motor heeft recent zijn onderhoudsbeurt gehad en er is een gaskeuring aanwezig. Het schip is bovendien uitgerust met getint enkelglas en twee zonnepanelen van 175 watt, wat zorgt voor extra autonomie tijdens het varen of ankeren.
Deze kokkruiser is volledig vaar- en vakantieklaar voor comfortabele tochten op het water.
| Naam schip | Tortuga |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | Jachtwerf Kok Sappemeer |
| Lengte | 11,50 meter |
| Breedte | 3,80 meter |
| Diepgang | 1,10 meter |
| Gewicht | 11.500 kg |
| Doorvaarhoogte | 3,50 meter |
| Rompvorm | Knikspant |
| CE-normering | n.v.t. |
| Ligplaats | Verkoophaven 4Beaufort Sneek |
| Aantal draaiuren | 2400 |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Brandstof | Diesel |
| Max. snelheid | 14 km/h |
| Kruissnelheid | 11 km/h |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/uur |
| Boegschroef | Ja, Dyco (2025) |
| Hekschroef | Nee |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | RVS |
| Vuilwatertank | Synthetisch |
| Aantal brandstoftanks | 1 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 500 liter |
| Aantal watertanks | 2 |
| Totaalinhoud watertanks | 500 liter |
| Aantal grijswatertanks | 1 |
| Totaalinhoud grijswatertanks | 100 liter |
| Spanning | 12V / 220V |
|---|---|
| Generator | Nee |
| Zonnepanelen | Ja, 2x 175W + Victron MPPT100-1 130 |
| Dieptemeter | Ja, Echolot Nasa Marine |
|---|---|
| Marifoon | Ja, Standard Horizon Matrix AIS/GPS |
| Log | Ja |
| GPS | Ja, binnenstuurstand Interphase Chart Master 196 CSI + bij buitenstuurstand Garmin GPS map 182C |
| Kompas | Ja |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Ja, 1x elektrisch |
| Stereo | Ja |
| TV | Nee |
| Aantal hutten | 2 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 4 |
| Interieur betimmering | Kersen |
| Verwarming | Ja, Autohelm lucht verwarming 4 kw |
| Watersysteem | Ja |
| Boiler | Ja, Quick 40 L. via walstroom, motor en eventueel via omvormer |
| Kooktoestel | Ja, 3-pits gas SMEV |
| Koelkast | Ja, Dometic CRX-80 |
| Toilet | Ja, 1x pomptoilet |
| Ramen soort | Enkelglas, getint |
|---|---|
| Anker(s) | Ja |
| Ankerlier | Ja, Lofrans manueel |
| Zeereling | Ja, RVS |
| Mast | Ja, hout |
| Davits | Ja, RVS |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Kok Kruiser 1150.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Kok Kruiser 1150,
een compleet fotoalbum van de Kok Kruiser 1150,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod
2007 | 10,55 meter | € 97.000,-
Nieuw aanbod
1997 | 11,45 meter | € 128.000,-
Nieuw aanbod
2005 | 12,60 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
2012 | 9,76 meter | € 115.000,-
Nieuw aanbod
1980 | 10,20 meter | € 65.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 12,00 meter | € 219.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 11,65 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
1992 | 11,50 meter | € 84.000,-
Nieuw aanbod
1978 | 10,20 meter | € 65.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
*Donderdag 14 mei Hemelsvaartsdag gesloten
*1e en 2e Pinksterdag (24 + 25 mei) gesloten
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.