Nieuw aanbod
ReLine 41 SLX
2005 | 12,60 meter | € 185.000,-
Waalkotter
Deze prachtig gelijnde Waal Kotter 1020 OK, genaamd Njord, is een echte blikvanger en staat bekend om haar uitstekende vaareigenschappen, ook op groot water. Overal is zichtbaar dat de kotter met liefde en vakmanschap is onderhouden. Het exterieur straalt netheid uit en in het interieur en onder elk vloerdeel is alles schoon en verzorgd.
De kotter is uitgerust met een betrouwbare Volvo Penta van 106 pk, geplaatst in een motorruimte die zo netjes is dat je er met je nette kleding in kunt gaan.
Het interieur is knus, warm en karakteristiek ingericht. In het voorschip bevindt zich een open voorpunt wat een royaal bed is, daarnaast is er een toiletruimte, een gezellige zit met tafel en een praktische kombuis. In de salon vind je een stuurstand en een bank met goed zicht rondom, waardoor het binnenleven zowel functioneel als uitnodigend is.
Via de openslaande deur kom je in de open kuip, die is voorzien van een kuiptent en een zitbank, Vanuit de open kuip zijn de brede gangboorden eenvoudig bereikbaar. De Waalkotter heeft twee strijkbare masten, waarvan de achterste is uitgerust met een steunzeil, wat het varen op open water extra comfortabel maakt. Deze kotter is uitermate geschikt voor zowel binnenwateren als de kust en biedt een perfecte combinatie van zeewaardigheid, comfort en uitstraling.
| Naam schip | Njord |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | Jachtwerf De Waal |
| Ontwerper | Bertus C de Waal |
| Lengte | 10,20 meter |
| Breedte | 3,40 meter |
| Diepgang | 1,20 meter |
| Gewicht | 12.000 kg |
| Doorvaarhoogte | 2,75 meter |
| Rompvorm | Rondspant |
| CE-normering | n.v.t. |
| Ligplaats | Verkoophaven 4Beaufort Sneek |
| Aantal draaiuren | 6116 |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Brandstof | Diesel |
| Gemiddeld verbruik | 3 l/uur |
| Boegschroef | Nee |
| Hekschroef | Nee |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | Staal |
| Aantal brandstoftanks | 2 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 500 liter |
| Aantal watertanks | 1 |
| Totaalinhoud watertanks | 500 liter |
| Spanning | 12V / 220V |
|---|---|
| Generator | Nee |
| Zonnepanelen | Ja, 1x 200 W |
| Dieptemeter | Ja, Autohelm Bidata |
|---|---|
| Marifoon | Ja |
| Log | Ja, Autohelm Bidata |
| GPS | Nee |
| Kompas | Ja, Autohelm Compass |
| Navigatieverlichting | Ja |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Nee |
| Stereo | Nee |
| TV | Nee |
| Aantal hutten | 1 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 2 |
| Interieur betimmering | Mahonie |
| Verwarming | Ja, Diesel luchtverwarming XMZ D2 5kw |
| Watersysteem | Ja |
| Boiler | Ja, Spx Flow 45 L. |
| Kooktoestel | Ja, 4-pits gas Spinflo (1-pit werkt niet) |
| Toilet | Ja |
| Ramen soort | Enkelglas |
|---|---|
| Anker(s) | Ja, Stockless anker 10 kg |
| Ankerlier | Ja, Manueel Lofrans |
| Zeereling | Ja |
| Mast | Ja, hout 2x |
| Davits | Nee |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Waalkotter Rondspant.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Waalkotter Rondspant,
een compleet fotoalbum van de Waalkotter Rondspant,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod
2005 | 12,60 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
2007 | 10,55 meter | € 97.000,-
Nieuw aanbod
1978 | 10,20 meter | € 65.000,-
Nieuw aanbod
1992 | 11,50 meter | € 84.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 12,00 meter | € 219.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 11,65 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
1980 | 10,20 meter | € 65.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
Maandag 27 april 2026 Koningsdag gesloten!
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.