Nieuw aanbod
Kuster A-42 (stabilisatoren)
2010 | 12,50 meter | € 335.000,-
Grouwster vlet 1200 OK
De Grouwster vlet heeft een warme, uitnodigende uitstraling, overal glanst het teak en de zachte rondingen geven het interieur een warme sfeer. In het voorschip is de eigenaarscabine met een royaal Frans bed, ruime kledingkasten en aan weerszijden gezellige zitbankjes die het in- en uitstappen vergemakkelijken, een zeer comfortabele cabine.
De kombuis is praktisch en verzorgd ingericht met een vierpits gasstel, een koelkast, een ruim werkblad en veel kastruimte, en tegenover ligt de nette, ruime badkamer met een wastafelmeubel, toilet en een aparte douchecabine. De salon heeft een ruime bank die met leder is bekleed. De bank is eenvoudig om te bouwen tot een tweepersoonsbed, zodat gasten ook comfortabel kunnen overnachten. De stuurstand is compleet met uitgebreide navigatieapparatuur, naast een meevaardersbank met kaartentafel en een kastenwand voor o.a. televisie en boeken.
Via de vier openslaande houten deuren loop je zo de open kuip in; wanneer de deuren openstaan ontstaat één grote, lichte ruimte waarin binnen en buiten naadloos in elkaar overvloeien. De zelflozende kuip is volledig met teak belegd en biedt een ruime U-bank met bergruimte, terwijl de kelder onder de vloer volop plek heeft voor bijvoorbeeld vouwfietsen. Rondom het schip zijn brede gangboorden met teakhout en een RVS-reling die ter hoogte van de kuip is afgewerkt met teakhout.
De Grouwstervlet 1200 OK straalt luxe uit en is uitgerust met een krachtige 128 pk Vetus Deutz-motor, boeg- en hekschroef voor moeiteloos manoeuvreren en een elektrisch stijkbare mast die het varen nog comfortabeler maakt en is zeer stabiel.
| Naam schip | De Blauwe Engel |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | Jachtwerf Grouwster Vlet |
| Lengte | 12,00 meter |
| Breedte | 4,00 meter |
| Diepgang | 1,03 meter |
| Gewicht | 16.883 kg |
| Doorvaarhoogte | 2,40 meter |
| Rompvorm | Rondspant |
| CE-normering | C |
| Ligplaats | Verkoophaven 4Beaufort Sneek |
| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Max. snelheid | 16 km/h |
| Kruissnelheid | 10 km/h |
| Boegschroef | Ja, elektrisch 95 kgf |
| Hekschroef | Ja, elektrisch 95 kgf |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | RVS |
| Vuilwatertank | Staal |
| Aantal brandstoftanks | 2 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 500 liter |
| Aantal watertanks | 1 |
| Totaalinhoud watertanks | 500 liter |
| Aantal grijswatertanks | 1 |
| Totaalinhoud grijswatertanks | 400 liter |
| Spanning | 12V / 24V / 220V |
|---|---|
| Generator | Nee |
| Zonnepanelen | Nee |
| Dieptemeter | Ja, VDO |
|---|---|
| Marifoon | Ja, Shipmate RS8110 |
| Log | Ja, VDO |
| GPS | Ja, VDO Map 7W GPS |
| Kompas | Nee |
| Navigatieverlichting | Ja |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Ja, 1x elektrisch |
| Stereo | Ja |
| TV | Nee |
| Aantal hutten | 1 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 2 |
| Interieur betimmering | Teak |
| Verwarming | Ja, Ebersprächer D5LC |
| Watersysteem | Ja |
| Boiler | Ja, Quick 80 L. |
| Kooktoestel | Ja, 4-pits gas |
| Koelkast | Ja, Dometic CRX 110 |
| Toilet | Ja, elektrisch |
| Ramen soort | Gedeeltelijk dubbelglas in salon |
|---|---|
| Anker(s) | Ja |
| Ankerlier | Ja |
| Zeereling | Ja, RVS |
| Mast | Ja, hout |
| Davits | Ja, RVS |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Grouwster vlet 1200 OK.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Grouwster vlet 1200 OK,
een compleet fotoalbum van de Grouwster vlet 1200 OK,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod
2010 | 12,50 meter | € 335.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 12,00 meter | € 219.000,-
Nieuw aanbod Binnenkort!
2006 | 12,08 meter | € 225.000,-
Nieuw aanbod
1994 | 10,50 meter | € 77.500,-
Nieuw aanbod
1992 | 11,50 meter | € 84.000,-
Nieuw aanbod
2000 | 11,40 meter | € 104.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.
Paasweekend, zondag 5 april OP AFSPRAAK, maandag 6 april van 10.00 tot 16.00 uur.