Nieuw aanbod
Brandsma Vlet 1050 OK-AK
2000 | 11,40 meter | € 104.000,-
Linssen 37 SE
De Linssen 37 SE (Sport Edition) is een robuuste, sportief gelijnde stalen motorjacht van circa 11,50 meter, gebouwd door de gerenommeerde Linssen‑werf. De huidige eigenaar heeft het jacht de afgelopen drie jaar door Bonsink Aquaservice technisch volledig up‑to‑date laten maken, waarbij veel onderdelen zijn vernieuwd en diverse aanpassingen zijn uitgevoerd. Het schip combineert sportieve lijnen met een praktische indeling en is uitstekend geschikt voor grote rivieren en open wateren.
In het voorschip bevindt zich een ruime cabine met een ruim, comfortabel stapelbed en een aparte toiletruimte met wastafel en elektrisch toilet. De kombuis is voorzien van een werkblad met spoelbak, een 3‑pits gaskooktoestel, koelkast en veel kastruimte, tegenover de kombuis is de dinette die tevens als extra slaapplaats kan dienen. De salon heeft een U‑bank met bergruimte, een kastenwand en de binnenstuurstand. In het achterschip ligt de eigenaarscabine met een semivrijstaand bed en een badkamer met wastafelmeubel, elektrisch toilet en douchecabine. De buitenstuurstand is uitgerust met recente navigatieapparatuur en is volledig overdekt door een zeer recente tent die aan alle zijden geopend kan worden. Voor eenvoudig manoeuvreren is het jacht uitgerust met een krachtige Volvo Penta van 150 pk en een boegschroef.
| Naam schip | Mint Imperial |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | Linssen Yachts Maasbracht |
| Lengte | 11,50 meter |
| Breedte | 3,60 meter |
| Diepgang | 1,17 meter |
| Gewicht | 10.000 kg |
| Doorvaarhoogte | 3,25 meter |
| Rompvorm | Knikspant |
| CE-normering | N.v.t. |
| Ligplaats | Verkoophaven 4Beaufort Sneek |
| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Max. snelheid | 19 km/h |
| Kruissnelheid | 12 km/h |
| Gemiddeld verbruik | 4 l/uur |
| Boegschroef | Ja, elektrisch 75 kgf (03-2026) |
| Hekschroef | Nee |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | Synthetisch |
| Vuilwatertank | Synthetisch |
| Aantal brandstoftanks | 2 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 440 liter |
| Aantal watertanks | 1 |
| Totaalinhoud watertanks | 440 liter |
| Aantal grijswatertanks | 1 |
| Totaalinhoud grijswatertanks | 220 liter |
| Spanning | 12V / 220V |
|---|---|
| Generator | Nee |
| Zonnepanelen | Nee |
| Dieptemeter | Ja, Raymarine i70 display + temp (6-2023) |
|---|---|
| Marifoon | Ja, Raymarine Ray90 + 2e handset (6-2023) |
| Log | Ja, Raymarine i70 display (6-2023) |
| GPS | Ja, Raymarine Axio 9" (6-2023) |
| Kompas | Ja, Raymarine i70 display (6-2023) |
| Navigatieverlichting | Ja |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Ja, 1x elektrisch + 1x manueel |
| Stereo | Ja, Marine audio VMR301 (6-2023) |
| TV | Nee |
| Aantal hutten | 2 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 4 |
| Interieur betimmering | Mahonie |
| Verwarming | Ja, Websato D5L (9-2023) |
| Boiler | Ja |
| Kooktoestel | Ja, 3-pits gas ENO (6-2023) |
| Koelkast | Ja, Frigo 83 L. (3-2026) |
| Toilet | Ja, 2x elektrisch Vetus WCP (3-2026) |
| Ramen soort | Enkelglas, getint |
|---|---|
| Anker(s) | Ja, Bruce gegalvaniseerd |
| Ankerlier | Ja, manueel |
| Zeereling | Ja, RVS |
| Mast | Ja, RVS, manueel |
| Davits | Ja, RVS |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Linssen 37 SE.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Linssen 37 SE,
een compleet fotoalbum van de Linssen 37 SE,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod
2000 | 11,40 meter | € 104.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 12,00 meter | € 219.000,-
Nieuw aanbod Binnenkort!
2006 | 12,08 meter | € 225.000,-
Nieuw aanbod
1992 | 11,50 meter | € 84.000,-
Nieuw aanbod
1994 | 10,50 meter | € 77.500,-
Nieuw aanbod
2010 | 12,50 meter | € 335.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.
Paasweekend, zondag 5 april OP AFSPRAAK, maandag 6 april van 10.00 tot 16.00 uur.