Nieuw aanbod
Aquanaut Drifter 1150 "Special"
2004 | 11,65 meter | € 185.000,-
Reline 41 SLX
De Reline 41 SLX heeft moderne lijnen en biedt een hoog comfort gecombineerd met fijne vaareigenschappen. Ze wordt aangedreven door een krachtige 140 pk Vetus Deutz motor en is voorzien van zowel boeg- als hekschroef, waardoor manoeuvreren moeiteloos gaat. De radarbeugel is eenvoudig inklapbaar en met het windscherm volledig neergeklapt bedraagt de doorvaarthoogte slechts 2,75 meter, wat veel bruggen en sluizen toegankelijk maakt.
Het interieur voelt ruim en uitnodigend aan en is smaakvol afgewerkt in kersenhout met veel ronde vormen; de gehele vloer is uitgevoerd in scheepsparket wat warmte en sfeer toevoegt. In het voorschip bevindt zich een gastencabine met een royaal tweepersoonsbed, een gezellige dinette en een goed uitgeruste kombuis met ruim werkblad, een 4-pits gaskooktoestel, koelkast met vriesvak, magnetron en spoelbak. De voorcabine is bovendien voorzien van een extra toiletruimte, wat het comfort voor gasten vergroot.
De salon heeft getint glas met twee schuiframen en rondom jaloezieën, een comfortabele bank en tegenover de zithoek een kastwand met ingebouwde televisie, waardoor het een fijne plek is om te ontspannen. Achterin het schip zijn een aparte toiletruimte met wastafel en wasmachine en de eigenaarscabine met vrijstaand bed en veel kastruimte te vinden; er is zowel ruimte voor hang- als legkasten. De badkamer met douche en ruime wastafel grenst direct aan de eigenaarscabine, wat extra privacy en comfort biedt.
De stahoogte in het voorschip en de salon is 199 cm en in de eigenaarscabine 193 cm, en het ruime achterdek is voorzien van een volledig afsluitbare tent, ideaal om beschut te zitten.
| Naam schip | Dolfijn |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | Reline Yachting BV Steenwijk |
| Lengte | 12,60 meter |
| Breedte | 3,80 meter |
| Diepgang | 1,15 meter |
| Gewicht | 12.000 kg |
| Doorvaarhoogte | 2,75 meter |
| Rompvorm | Knikspant |
| CE-normering | B |
| Ligplaats | Verkoophaven 4Beaufort Sneek |
| Aantal draaiuren | 861 |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Brandstof | Diesel |
| Boegschroef | Ja, Elektrisch Cupa 50 |
| Hekschroef | Ja, Elektrisch Cupa 50 |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | RVS |
| Vuilwatertank | Synthetisch |
| Aantal brandstoftanks | 1 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 650 liter |
| Aantal watertanks | 2 |
| Totaalinhoud watertanks | 500 liter |
| Aantal grijswatertanks | 1 |
| Totaalinhoud grijswatertanks | 100 liter |
| Spanning | 12V / 220V |
|---|---|
| Generator | Nee |
| Zonnepanelen | Ja + MPPT 75/15 |
| Dieptemeter | Ja, VDO Depth |
|---|---|
| Marifoon | Ja, Navman VHF7110 |
| Log | Ja, VDO Sumlog |
| GPS | Ja, Raymarine Axiom 12" |
| Kompas | Nee |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Ja, 1x manueel |
| Stereo | Ja |
| TV | Ja |
| Aantal hutten | 2 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 4 |
| Interieur betimmering | Kersenhout |
| Verwarming | Ja, Ebersprächer D5LC |
| Watersysteem | Ja |
| Boiler | Ja, Quick 40 L. |
| Kooktoestel | Ja, 4-pits gas Gimeg |
| Koelkast | Ja, Coolmatic MDC-110 |
| Toilet | Ja, 2x elektrisch |
| Ramen soort | Enkelglas getint |
|---|---|
| Anker(s) | Ja |
| Ankerlier | Ja, manueel |
| Zeereling | Ja, RVS |
| Mast | Nee |
| Davits | Ja, RVS |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de ReLine 41 SLX.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de ReLine 41 SLX,
een compleet fotoalbum van de ReLine 41 SLX,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod
2004 | 11,65 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
1980 | 10,20 meter | € 65.000,-
Nieuw aanbod
1997 | 11,45 meter | € 128.000,-
Nieuw aanbod
1992 | 11,50 meter | € 84.000,-
Nieuw aanbod
2007 | 10,55 meter | € 97.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 12,00 meter | € 219.000,-
Nieuw aanbod
2005 | 12,60 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
1978 | 10,20 meter | € 65.000,-
Nieuw aanbod
2012 | 9,76 meter | € 115.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
*Donderdag 14 mei Hemelsvaartsdag gesloten
*1e en 2e Pinksterdag (24 + 25 mei) gesloten
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.