
Luna 37
2017 | 11,40 meter | € 330.000,-
Aquanaut Drifter 1100 OK
Zonnevlecht is een stijlvol, stoer en heerlijk varend motorjacht, met een lage doorvaarthoogte. Met de Perkins-dieselmotor van 85 pk bent u verzekerd van ontspannen vaartochten en maken de krachtige boeg- en hekschroef het manoeuvreren eenvoudig. De eigenaren hebben deze Aquanaut Drifter 1100 OK altijd met veel zorg en liefde onderhouden. Dat blijkt ook uit het feit dat het jacht iedere winter in een overdekte en verwarmde hal heeft overwinterd.
‘Zonnevlecht’ beschikt in het voorschip over een eigenaarscabine met vrijstaand bed, een ruime en complete U-keuken en badkamer met toilet, wastafelmeubel en volwaardige douchecabine. In de salon, die is voorzien van dubbelglas, vindt u een royale zitbank, welke om te bouwen is tot een extra slaapplaats, een kastwand met veel bergruimte en een stuurinrichting met rondom zicht. Het motorjacht is voorzien van een sfeervol teak-interieur en teak-vloer. De salon heeft 4 houten openslaande deuren naar de ruime open kuip. De open kuip is voorzien van een comfortabele zitbank met bergruimte. In de open kuip is ook de "kelder" met bergruimte en aan beide zijden van de kuip zijn inschuifbare tredes wat het in- het uitstappen van de kuip eenvoudig maakt. Bij het inschuiven van de tredes heb je optimale ruimte van de open kuip tot je beschikking. Een recent geplaatste kuiptent zorgt dat je met slechter weer goed beschut zit en deze met mooi zonnig weer kunt gebruiken als bimini.
De brede gangboorden met hoge RVS zeereling en handgrepen op het salondak maken het mogelijk om veilig rondom de boot te lopen.
De Zonnevlecht is een goed onderhouden Aquanaut Drifter 1100 OK die klaar is voor vertrek.
Naam schip | Zonnevlecht |
---|---|
Type | Motorjacht |
Werf | Aquanaut Sneek |
Lengte | 11,10 meter |
Breedte | 3,50 meter |
Diepgang | 0,95 meter |
Gewicht | 9.810 kg |
Doorvaarhoogte | 2,45 meter |
Rompvorm | Multiknikspant |
CE-normering | C |
Ligplaats | Bezichtiging op afspraak (Friesland) |
Aantal draaiuren | 2002 |
---|---|
Aantal motoren | 1 |
Brandstof | Diesel |
Gemiddeld verbruik | 4 l/uur |
Boegschroef | Ja, elektrisch Vetus 75 kgf |
Hekschroef | Ja, elektrisch Vetus 75 kgf |
Brandstoftank | Staal |
Drinkwatertank | RVS |
Vuilwatertank | RVS |
Aantal brandstoftanks | 2 |
Totaalinhoud brandstoftanks | 500 liter |
Aantal watertanks | 2 |
Totaalinhoud watertanks | 500 liter |
Aantal grijswatertanks | 1 |
Totaalinhoud grijswatertanks | 150 liter |
Spanning | 12V / 220V |
---|---|
Generator | Nee |
Zonnepanelen | Ja, 2x Solar Pro 100W |
Dieptemeter | Ja, Raymarine ST60 Tridata |
---|---|
Marifoon | Ja, ICOM IC-M401E |
Log | Ja, Raymarine ST60 Tridata |
GPS | Ja, B&G |
Kompas | Nee |
Navigatieverlichting | Ja |
Hoorn | Ja |
Bilgepomp | Ja, 1x maueel + 1x elektrisch |
Stereo | Ja |
TV | Ja |
Aantal hutten | 1 |
---|---|
Aantal slaapplaatsen | 2 |
Interieur betimmering | Teak |
Verwarming | Ja, Webasto Airtop 3500 |
Watersysteem | Ja |
Boiler | Ja, Isotemp 40 L. |
Kooktoestel | Ja, 4-pits gas Gimeg |
Koelkast | Ja, Coolmatic MDC-110 |
Toilet | Ja, pomptoilet |
Ramen soort | Getint, dubbel glas met koude brug in de salon |
---|---|
Anker(s) | Ja, 11 kg |
Ankerlier | Ja, manueel |
Zeereling | Ja, RVS |
Davits | Nee (niet geplaatst eventueel over te nemen) |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Aquanaut Drifter 1100 OK.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Aquanaut Drifter 1100 OK,
een compleet fotoalbum van de Aquanaut Drifter 1100 OK,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
2017 | 11,40 meter | € 330.000,-
2010 | 13,15 meter | € 460.000,-
2006 | 11,85 meter | € 192.000,-
1993 | 12,48 meter | € 89.000,-
2004 | 11,65 meter | € 240.000,-
2006 | 11,10 meter | € 151.500,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
---|---|
Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar.
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.