Nieuw aanbod
Keser Hollandia 1000S
2001 | 10,30 meter | € 99.000,-
Keser Hollandia 1000S
De Keser Hollandia 1000S is een sportief ogende stalen motorkruiser van 10,30 meter met een verrassend ruime indeling voor haar lengte. In het voorschip bevindt zich een halfopen ruimte met een V-bed van 200 cm, en direct daarachter is de kombuis gesitueerd met een royaal werkblad, gaskooktoestel, spoelbak, koelkast met vriesvak en een gasoven. Tegenover de kombuis ligt een dinette die tevens als extra slaapplaats kan dienen.
De salon is voorzien van een binnenstuurstand en een ruime zitbank. Alle ramen zijn voorzien van zonnescreens, wat zorgt voor extra comfort en privacy aan boord. In de achterkajuit vindt u een ruime badkamer met elektrisch toilet, wastafelmeubel en douchecabine, en daarnaast een eigenaarscabine met kastruimte en een tweepersoonsbed dat dwars tegen het achterschip is geplaatst.
De Keser Hollandia is uitgerust met een krachtige Volvo Penta dieselmotor en een boegschroef. Het achterdek heeft een buitenstuurstand en is voorzien van een volledig afsluitbare tent waarvan alle zijden kunnen worden afgeritst, zodat er een bimini overblijft. In 2024 is de Keser Hollandia volledig geschilderd en zijn de teakdekken nagekeken; de motor heeft in april 2026 een servicebeurt gehad.
| Naam schip | Nije Rûte |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | Bootcenter Keser GMBH |
| Lengte | 10,30 meter |
| Breedte | 3,30 meter |
| Diepgang | 0,90 meter |
| Gewicht | 8.000 kg |
| Doorvaarhoogte | 2,50 meter |
| Rompvorm | Knikspant |
| CE-normering | B |
| Ligplaats | Verkoophaven 4Beaufort Sneek |
| Aantal draaiuren | 2815 |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Brandstof | Diesel |
| Gemiddeld verbruik | 5 l/uur |
| Boegschroef | Ja, elektrisch QL bp800 |
| Hekschroef | Nee |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | RVS |
| Vuilwatertank | Synthetisch |
| Aantal brandstoftanks | 1 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 500 liter |
| Aantal watertanks | 1 |
| Totaalinhoud watertanks | 170 liter |
| Aantal grijswatertanks | 1 |
| Totaalinhoud grijswatertanks | 200 liter |
| Spanning | 12V / 220V walstroom |
|---|---|
| Generator | Nee |
| Zonnepanelen | Nee |
| Dieptemeter | Ja, Raytheon Tridata ST60 |
|---|---|
| Marifoon | Ja, Simrad RS87 |
| Log | Ja, Raytheon Tridata ST60 |
| GPS | Nee |
| Kompas | Nee |
| Navigatieverlichting | Ja |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Ja, 1x elektrisch + 1x manueel |
| Stereo | Ja |
| TV | Nee |
| Aantal hutten | 2 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 4 |
| Interieur betimmering | Mahonie |
| Verwarming | Ja, Ebersprächer D5LC |
| Watersysteem | Ja |
| Boiler | Ja, Isotemp 50L. |
| Kooktoestel | Ja, 3-pits gas Equator-3 gascomfoor |
| Koelkast | Ja, Coolmatic 60 L. |
| Toilet | Ja, elektrisch |
| Ramen soort | Enkelglas, met zonnescreens |
|---|---|
| Anker(s) | Ja, 16 kg RVS + ca. 30m. ketting |
| Ankerlier | Ja, Manueel |
| Zeereling | Ja, RVS |
| Davits | Ja, RVS |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Keser Hollandia 1000S.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Keser Hollandia 1000S,
een compleet fotoalbum van de Keser Hollandia 1000S,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod
2001 | 10,30 meter | € 99.000,-
Nieuw aanbod
1997 | 11,45 meter | € 128.000,-
Nieuw aanbod
2012 | 9,76 meter | € 115.000,-
Nieuw aanbod
2007 | 10,55 meter | € 97.000,-
Nieuw aanbod
1978 | 8,80 meter | € 64.900,-
Nieuw aanbod
1978 | 10,20 meter | € 65.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
*1e en 2e Pinksterdag (24 + 25 mei) gesloten
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.