Nieuw aanbod
Oostvaarder 11.40
1997 | 11,45 meter | € 128.000,-
Drait Bravour 40
De Drait Bravour 40 OK “Alcyon” is in 2009 in opdracht van de huidige en eerste eigenaar gebouwd en uitgerust met een krachtige John Deere 135 pk dieselmotor. Het schip beschikt over een boegschroef, zonnepanelen, een 3000W‑omvormer, een generator en uitgebreide Raymarine‑navigatieapparatuur, waaronder radar. Het interieur is ingetimmerd met blank eiken en biedt in het voorschip een ruime eigenaarscabine met een vrijstaand bed en een aparte toiletruimte en badkamer met douche. Daarnaast bevindt zich daar een royale dinette, die tevens als extra slaapplaats kan dienen, en een complete kombuis met werkblad, vierzones elektrische kookplaat, oven, koelkast en spoelbak. In de kelder van de open kuip zijn bovendien een extra koelkast en vriezer geplaatst, en ook een wasmachine is aan boord aanwezig.
In de salon bevinden zich de binnenstuurstand met de uitgebreide Raymarine‑apparatuur, een kastenwand en een comfortabele zitbank. Via de openslaande houten deuren kom je in de ruime open kuip met vaste zitbanken, en via een deur in het achterschip bereik je eenvoudig het vaste zwemplatform. In januari 2024 is het gehele schip geschilderd en is het onderwaterschip voorzien van nieuwe antifouling en anodes. Dankzij de royale breedte van 4,40 meter biedt de boot bijzonder veel binnenruimte en brede gangboorden.
De “Alcyon” is beschikbaar vanaf eind augustus 2026, maar kan desgewenst eerder worden bezichtigd.
| Naam schip | Alcyon |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | De Drait Yachts |
| Lengte | 11,75 meter |
| Breedte | 4,40 meter |
| Diepgang | 1,10 meter |
| Gewicht | 13.000 kg |
| Doorvaarhoogte | 2,80 meter |
| Rompvorm | Multiknikspant |
| CE-normering | B |
| Ligplaats | Bezichtiging op afspraak, NIET in verkoophaven. |
| Aantal draaiuren | 2350 |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Brandstof | Diesel |
| Max. snelheid | 15 km/h |
| Kruissnelheid | 11 km/h |
| Gemiddeld verbruik | 4 l/uur |
| Boegschroef | Ja, Elektrisch 95 kgf |
| Hekschroef | Nee |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | RVS |
| Vuilwatertank | Synthetisch |
| Aantal brandstoftanks | 2 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 650 liter |
| Aantal watertanks | 2 |
| Totaalinhoud watertanks | 950 liter |
| Aantal grijswatertanks | 1 |
| Totaalinhoud grijswatertanks | 200 liter |
| Spanning | 12V / 220V |
|---|---|
| Generator | Ja, 7,5 kW (ca 700 uur) |
| Zonnepanelen | Ja, 680 W (2022) |
| Dieptemeter | Ja, Raymarine |
|---|---|
| Marifoon | Ja, Skantie |
| Log | Ja, op kaartplotter |
| GPS | Ja, Raymarine |
| Kompas | Ja, Raymarine |
| Navigatieverlichting | Ja |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Ja, 3x elektrisch + 1x manueel |
| Stereo | Ja |
| TV | Ja met satalietdome |
| Aantal hutten | 1 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 2 |
| Interieur betimmering | Blank eiken |
| Verwarming | Ja, Webasto |
| Boiler | Ja, via wal, motor en generator |
| Kooktoestel | Ja, 4-zones elektrisch |
| Koelkast | Ja (2025) + kleine (los) in OK |
| Toilet | Ja, elektrisch |
| Ramen soort | Enkel glas, getint |
|---|---|
| Anker(s) | Ja, 25 kg |
| Ankerlier | Ja, elektrisch met remote |
| Zeereling | Ja, RVS |
| Mast | Ja, RVS |
| Davits | Nee |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Drait Bravour 40.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Drait Bravour 40,
een compleet fotoalbum van de Drait Bravour 40,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod
1997 | 11,45 meter | € 128.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 12,00 meter | € 219.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 11,65 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
2007 | 10,55 meter | € 97.000,-
Nieuw aanbod
2012 | 9,76 meter | € 115.000,-
Nieuw aanbod
1992 | 11,50 meter | € 84.000,-
Nieuw aanbod
2005 | 12,60 meter | € 185.000,-
Nieuw aanbod
1980 | 10,20 meter | € 65.000,-
Nieuw aanbod
1978 | 10,20 meter | € 65.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
*Donderdag 14 mei Hemelsvaartsdag gesloten
*1e en 2e Pinksterdag (24 + 25 mei) gesloten
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.