
Linssen Classic Sturdy 35 AC
1990 | 10,75 meter | € 84.000,-
Kuster A-38
De Kuster A-38 heeft een stoere en zeer elegante uitstraling en met een doorvaarthoogte van 2,40 meter liggen de vele binnenwateren onbeperkt voor u open! Ruime gangboorden, een veilige rvs zeereling en hoog geplaatste ventilatie voor motorruimbeluchting en vele handrelingen maken haar tot een zeewaardige dame.
De eigenaarshut bevindt zich in de voorpunt van het vaartuig en heeft een vrijstaand tweepersoons bed. Aan zowel stuurboord- als bakboordzijde zijn ruime kasten. De gastenhut heeft een dubbel bed, ruime legkast, met aansluiting voor eventueel een wasmachine, en hiervoor is genoeg ruimte en stahoogte om je eventueel om te kleden. Daglicht treedt de gastenhut binnen middels twee patrijspoorten en een goed toegankelijk vluchtluik. Tegenover de gastenhut bevindt zich het natte-cel gedeelte met toilet, wastafel én separate doucheruimte en ook hier twee patrijspoorten en een vluchtluik voor ventilatie en daglicht. In de salon vindt u aan stuurboordzijde een L-vormige bank die ruim plaats biedt en een comfortabele zit met goed uitzicht rondom. Door de wegneembare zit tussen kombuis en salontafel wordt er plaats gecreëerd voor een vijfde persoon. Aan bakboordzijde is de stuurinrichting met uitgebreide navigatieapparatuur en motorbedieningspaneel en een van de vloer vrij hangende luxe stuurstoel. De kombuis is tegen de achterkant van de salon geplaatst in een L-vorm. Het grote achterraam kan helemaal geopend worden zodat er direct contact is met de open kuip met buitenstuurstand. Deze zeer grote open kuip is uitgerust met banken tegen de spiegel én aan stuurboord en bakboord zijde. Hieronder bevinden zich waterdicht af te sluiten bakskisten. Tevens dienen de bakskisten aan stuurboord en bakboord zijde als opstaptreden naar de gangboorden. Onder de gangboorden bevinden zich legplanken waar stootwillen en landvasten etc. opgeborgen kunnen worden, maar wel direct grijpbaar. Onder deze open kuip bevindt zich een grote berging waar ruim plaats is voor vouwfietsen en vele andere grote zaken die vaak worden meegenomen op langere reizen. De tent over de open kuip biedt een perfecte beschutting tegen wind en water waardoor de leefruimte, óók bij slecht weer, sterk wordt vergroot. De Kuster is voorzien van een sterke vier cilinder Deutz diesel motor van 106 pk die ruim voldoende vermogen verzorgt, ook bij wind en stroming tegen en dankzij de hydraulisch boeg- en hekschroef is aanleggen een peulenschil.
Een elegant en stijlvol ontwerp, robuust gebouwd met volop comfort aan boord.
Naam schip | Relaxis |
---|---|
Type | Motorjacht |
Werf | Consonant Yachts, Vriezenveen |
Ontwerper | Willem Nieland |
Lengte | 11,65 meter |
Breedte | 4,04 meter |
Diepgang | 1,08 meter |
Gewicht | 12.700 kg |
Doorvaarhoogte | 2,40 meter |
Rompvorm | Multiknikspant |
CE-normering | B |
Ligplaats | Bezichtiging op afspraak. Overdekte ligplaats eigenaar |
Aantal draaiuren | 5508 |
---|---|
Aantal motoren | 1 |
Brandstof | Diesel |
Boegschroef | Ja, hydraulisch Vetus 95 kgf |
Hekschroef | Ja, hydraulisch Vetus 95 kgf |
Brandstoftank | Staal |
Drinkwatertank | RVS |
Vuilwatertank | RVS |
Aantal brandstoftanks | 1 |
Totaalinhoud brandstoftanks | 1.250 liter |
Aantal watertanks | 1 |
Totaalinhoud watertanks | 480 liter |
Aantal grijswatertanks | 1 |
Totaalinhoud grijswatertanks | 150 liter |
Spanning | 12V / 24V/ 220V |
---|---|
Generator | Nee |
Zonnepanelen | Ja, 2x BP 585 + digitale stroomautomaat bp solar GCR 800M |
Dieptemeter | Ja, Raymarine ST60 |
---|---|
Marifoon | Ja, Raymarine DSC |
Log | Ja, Raymarine ST60 |
GPS | Ja, Raymarine C120 |
Kompas | Ja, Raymarine ST60 |
Navigatieverlichting | Ja |
Hoorn | Ja |
Bilgepomp | Ja, elektrisch |
Stereo | Ja |
TV | Ja |
Aantal hutten | 2 |
---|---|
Aantal slaapplaatsen | 4 |
Interieur betimmering | Teak |
Verwarming | Webasto CV met convectoren |
Watersysteem | Ja |
Kooktoestel | Ja, 3-kookzones keramisch (Kenyon) |
Koelkast | Ja, Isotherm 110 L met vriesvak |
Toilet | Ja, elektrisch |
Ramen soort | Dubbelglas in de salon |
---|---|
Anker(s) | Ja, Bruce RVS met ca. 30 m. ketting |
Ankerlier | Ja, hydraulisch |
Zeereling | Ja, RVS |
Davits | Ja, elektrisch |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Kuster A-38.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Kuster A-38,
een compleet fotoalbum van de Kuster A-38,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
1990 | 10,75 meter | € 84.000,-
2006 | 11,85 meter | € 192.000,-
2003 | 10,60 meter | € 129.000,-
2004 | 11,65 meter | € 240.000,-
1989 | 10,00 meter | € 80.000,-
2003 | 11,10 meter | € 139.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
---|---|
Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
* Woensdag 6 augustus gesloten
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar.
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.
Woensdag 6 augustus zijn wij gesloten vanwege hardzeildag.