Nieuw aanbod Binnenkort!
Aquanaut Privilege 1200
2006 | 12,08 meter | € 225.000,-
Aquanaut Privilege 1200
Aquanaut Privilege 1200
Deze gezellige Aquanaut Privilege 1200 valt direct op door haar karakteristieke rondingen, een kenmerk van de Aquanaut Privilege serie, en de vele RVS-details die het hele motorjacht een verzorgde uitstraling geven. De brede gangboorden en het zeer ruime achterdek, dat volledig is af te sluiten met een tent en via een vaste trap toegang biedt tot het zwemplateau, maken het schip buitengewoon praktisch en uitnodigend. De krachtige Perkins dieselmotor van 135 pk zorgt voor betrouwbare voortstuwing, terwijl boeg- en hekschroef het manoeuvreren vergemakkelijken; de elektrisch strijkbare RVS-mast en een laagste doorvaarthoogte van 2,45 meter maken het jacht bovendien geschikt voor veel vaargebieden.
Voorin bevindt zich een ruime en gezellige rondzit, direct aansluitend op de keuken die aan beide zijden is uitgevoerd met een granieten werkblad. De salon heeft een comfortabele U-vormige zithoek en biedt goed zicht naar buiten en dankzij het bronsgetinte dubbelglas ook de warmte tegenhoudt en voor privacy zorgt. De motor is onder de salonvloer geplaatst en is bereikbaar via een elektrisch te openen luik, wat onderhoud en inspectie eenvoudig maakt. Tegenover de zitbank is een kastenwand met een tv die netjes is weggewerkt en met één druk op de knop via een TV-lift omhoog komt.
In het achterschip is een nette badkamer met elektrisch toilet, wastafelmeubel en douchecabine aanwezig. De eigenaarscabine heeft een vrijstaand bed met aan beide zijden veel kastruimte. In het achterschip is ook de aparte gastencabine met stahoogte en een ruim stapelbed. Het gehele interieur is uitgevoerd in warm kersenhout, wat het jacht een sfeervolle en hoogwaardige uitstraling geeft.
Al met al is dit een zeer ruim en doordacht ingedeeld motorjacht, waarbij vooral het achterschip slim is ontworpen voor comfort en gebruiksgemak.
| Naam schip | Cosmopolitan |
|---|---|
| Type | Motorjacht |
| Werf | Aquanaut Sneek |
| Lengte | 12,08 meter |
| Breedte | 3,85 meter |
| Diepgang | 1,10 meter |
| Gewicht | 14.000 kg |
| Doorvaarhoogte | 2,45 meter |
| Rompvorm | Multiknikspant |
| CE-normering | B |
| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Boegschroef | Ja, elektrisch Vetus 95 kgf + afstandsbediening |
| Hekschroef | Ja, elektrisch Vetus 95 kgf+ afstandsbediening |
| Brandstoftank | Staal |
| Drinkwatertank | RVS |
| Vuilwatertank | RVS |
| Aantal brandstoftanks | 1 |
| Totaalinhoud brandstoftanks | 500 liter |
| Aantal watertanks | 2 |
| Totaalinhoud watertanks | 500 liter |
| Aantal grijswatertanks | 1 |
| Totaalinhoud grijswatertanks | 150 liter |
| Spanning | 12V / 220V |
|---|---|
| Generator | Nee |
| Zonnepanelen | Ja, 2x |
| Dieptemeter | Ja, In plotter |
|---|---|
| Marifoon | Ja, Raymarine RAY90 (2022) |
| Log | Ja, in plotter |
| GPS | Ja, Raymarine Axiom 12" (2022) |
| Kompas | Ja, in plotter |
| Hoorn | Ja |
| Bilgepomp | Ja, 1x elektrisch + 1x manueel |
| Stereo | Ja |
| TV | Ja |
| Aantal hutten | 2 |
|---|---|
| Aantal slaapplaatsen | 4 |
| Interieur betimmering | Kersen |
| Verwarming | Ja, Webasto 3500 |
| Watersysteem | Ja |
| Boiler | Ja, Sigmar 40 L. |
| Kooktoestel | Ja, Gimeg 4-pits gas |
| Koelkast | Ja, Auerhaan C1300 L |
| Toilet | Ja, elektrisch |
| Ramen soort | Dubbelglas, getint |
|---|---|
| Anker(s) | Ja, RVS + ca. 25 m. ketting |
| Ankerlier | Ja, Vetus elektrisch + remote control |
| Zeereling | Ja, RVS |
| Mast | Ja, RVS (2022) |
| Davits | Ja, RVS |
‘Niet verbloemen maar benoemen’, dat is onze regel. Wij houden van heldere afspraken en duidelijke contracten. Zonder kleine lettertjes en addertjes onder het gras. Over eventuele gebreken informeren we u en met professionele foto’s geven we u vanaf uw scherm al een goede indruk van ons aanbod. Omdat u moet kunnen vertrouwen op onze 4 zekerheden!
Ontvang het gratis informatiepakket van de Aquanaut Privilege 1200.
Het informatiepakket omvat:
alle specificaties van de Aquanaut Privilege 1200,
een compleet fotoalbum van de Aquanaut Privilege 1200,
nog meer details dan u op de website vindt.
In ons aanbod vindt u nog veel meer prachtige jachten. Als de foto's u aanspreken, de specificaties u tevreden stemmen en u zichzelf al ziet varen, dan overtuigen we u met 4 koopzekerheden graag om uw droom via Jachtmakelaardij 4Beaufort waar te maken.
Nieuw aanbod Binnenkort!
2006 | 12,08 meter | € 225.000,-
Nieuw aanbod
2000 | 11,40 meter | € 104.000,-
Nieuw aanbod
2010 | 12,50 meter | € 335.000,-
Nieuw aanbod
2004 | 12,00 meter | € 219.000,-
Nieuw aanbod
1994 | 10,50 meter | € 77.500,-
Nieuw aanbod
1992 | 11,50 meter | € 84.000,-
Rond de (ver)koop van uw jacht bieden we u het beste van twee werelden. Als u uw jacht wilt verkopen, verzorgen wij de bemiddeling zowel vanaf uw eigen vaste ligplaats als vanuit onze thuishaven in Sneek. Aan u de keuze! Wilt u een jacht kopen? Dan nodigen we u uit om ons aanbod in Sneek te bekijken of gaan met u mee om uw droomschip op locatie te bekijken.
| Postadres / Bezoekadres | Selfhelpweg 9a 8607 AB Sneek (NL) |
|---|---|
| Bel | +31 (0)515 74 52 60 (Ook ’s avonds bereikbaar) |
| info@jachtmakelaardij4beaufort.nl |
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur.* (In de avonduren tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar)
Zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.
Zondag gesloten.
Paasweekend, zondag 5 april OP AFSPRAAK, maandag 6 april van 10.00 tot 16.00 uur.